Mustafa Kemal Atatürk Masondur (!)

Atatürk Masondur (!) Kanıtlar Var

Atatürk’ün ölümünden sonra Atatürk’ü karalamak için ortaya yüzlerce yalan atılmıştır bunlardan birisi ise Atatürk’ün Mason olup olmamasıdır.Fikirleri ve yaptığı inkılaplar nedeniyle cemaatçi kesimler tarafından kışkırtılarak günümüze kadar bu yalanların gelmesi sağlanmıştır.Atatürk’ü masondur diyerek itiraf atanlar elbette günahına girdiği için Mustafa Kemal’i günahsız hale getiriceklerdir.

Mason Duruşu Yaptı !

Atatürk’ü mason yapan en ünlü bahanelerden birisidir.Evet şuan bende elimi göğsümün üzerine koydum ve mason oldum.Duruşun çıkış ayeti ; ve Rab ona dedi: Şimdi elini koynuna koy. Çıkış BAB: 4 AYET 6 S: 56 (Tevrat)

Şimdi o ayetin devamını aktarayım sizlere.

Çık.4: 2 RAB, “Elinde ne var?” diye sordu. Musa, “Değnek” diye yanıtladı.
Çık.4: 3 RAB, “Onu yere at” dedi. Musa değneğini yere atınca, değnekyılan oldu. Musa yılandan kaçtı.
Çık.4: 4 RAB, “Elini uzat, kuyruğundan tut” dedi. Musa elini uzatıpkuyruğunu tutunca yılan yine değnek oldu.
Çık.4: 5 RAB, “Bunu yap ki, ataları İbrahim’in, İshak’ın, Yakup’unTanrısı RAB’bin sana göründüğüne inansınlar” dedi.
Çık.4: 6 Sonra, “Elini koynuna koy” dedi. Musa elini koynuna koydu.Çıkardığı zaman eli bir deri hastalığına yakalanmış, kar gibi bembeyaz olmuştu.
Çık.4: 7 RAB, “Elini yine koynuna koy” dedi. Musa elini yine koynunakoydu. Çıkardığı zaman eli eski haline dönmüştü.Gördüğünüz gibi ayetin devamı budur.Şimdi ilk yalanı çürüttük geçelim diğerlerine.

Atatürk ve Mason Selamı
Atatürk’ün sözde elini göğsüne koyup bize mesaj vermesini içeren bu suçlamaya değinelim şimdi …

 

Bu fotoğrafta Atatürk 20 yaşındadır, 20 yaşında olan bir insanın 33.derece mason olması ne kadar mümkün olabilir acaba sizce?

Hadi Atatürk Masondur.Türkiyemizin ünlü isimleride mi mason?

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan‘da mı masondur? Recep Tayyip Erdoğan’da dahil bir çok başkan, vekil veya devlet görevlisi Mustafa Kemal Atatürk’ün mason olduğu kanısında olsa sizce bunu açıkca söylemezmiydi? 

 Türkiye Cumhuriyeti 11. Cumhurbaşkanı ABDULLAH GÜL

                                       

                                        Hacı Bektaşi Veli

                                             

                                           Said Nursi


Fevzi Çakmak

Herkesin bilmesi gereken en önemli şey bir bilgiyi öğrendikten sonra bilgiyi araştırın.İnternetten gördüğünüz tarihsel bilgilere güvenip birbirinizi kırmayın.Mustafa Kemal Atatürk gibi bir kurucunun Mason olduğunu ima etmek ne akla sığar ne zihniyete! Mason localarını kapatan bir insana günümüzde mason localarının aktif olduğu Türkiye’de kimse o iftirayı atamaz.İftirayı atanda zihninden şüphe etmelidir.

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir